YONCA GIDA ETKİNLİĞİ

YONCA GIDA ETKİNLİĞİ

Bence

16 Ekim 2010

ekledi.

2 yorum yazıldı

2011 kez incelendi.

AYŞE TÜTER, BLOGGER’LAR İLE BİRARAYA GELDİ
Ayşe Tüter, İstanbul’lu bayanlar ile buluştu
Yonca Gıda, İstanbul’lu blogger bayanlar ile ünlü yemek danışmanı Ayşe Tüter’i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkânı bulan blogger lerın keyfine diyecek yoktu.  
Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından, Yonca Gıda ürün özelliklerini anlatan Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden de çok memnun kaldı.  
İstanbul İTÜ Maçka kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri ‘ İzmir ve Ankara’dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..’ diyerek  bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.
 
 
tarafından düzenlenen bu etkinliğe herkes davetlidir 

Gönül Yılmaz

Yemek yapmak benim için bir tutku. Bu tutkuya sizi de ortak etmek istediğim web siteme hoşgeldiniz.

Facebook 

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Sevil Altunel dedi ki:

    ah gönülcüm orda olmak vardı..sana başarılar dilerim..sevgiler..

  2. annemineli dedi ki:

    Canım merhabalar; blog buluşması için ilk adım atıldı,yardımın gerkecek, blogunda ve diğer arkadaşlara duyurursan çok sevinirim.Teşekkürlerrr.Görüşmek üzere öptüm……

Yorum Yaz